„Karton zamiast konserwantów” – konkurs

Dostałam kolejną propozycję zorganizowania dla Was konkursu, więc nie mogłam odmówić :)

Lato to najprzyjemniejsza pora roku, okres urlopów i wypoczynku. Korzystając ze sprzyjającej aury spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu, jesteśmy bardziej aktywni fizycznie, jemy więcej świeżych warzyw i owoców, i – co najważniejsze – nareszcie mamy trochę czasu dla siebie i swoich bliskich! Lato sprzyja refleksji nad zdrowiem i żywieniowymi zwyczajami. Firma Tetra Pak postanowiła wykorzystać ten okres by, zachęcić do przemyślanych wyborów konsumenckich i zdrowszego odżywiania – ruszyła kampania KARTON ZAMIAST KONSERWANTÓW.

karton zamiast konserwantów

Potrzebę realizacji akcji uwydatniły wnioski z badania, przeprowadzonego przez MillwardBrown SMG/KRC: 65% konsumentów jest przekonanych, że dla zapewnienia świeżości soku albo napoju przez długie miesiące niezbędne są konserwanty. Tymczasem Tetra Pak, dzięki wielowarstwowym opakowaniom kartonowym, technologii utrwalania produktów w procesie pasteryzacji lub sterylizacji oraz ich pakowaniu w odpowiednich warunkach dostarcza wszystkie niezbędne elementy, by zapewnić trwałość produktu bez konieczności stosowania konserwantów.

Na czym więc polega konkurs?

Zapraszam Was do podzielenia się pomysłami na piknikowy zestaw produktów bez konserwantów. Na maila prześlijcie mi opis i zdjęcia takiego kosza, którego zawartość ogranicza się do produktów bez konserwantów i jednocześnie jest to kosz, który chętnie zabralibyśmy na wycieczkę za miasto.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 04.09.2011. Zwycięzcę konkursu wybierze przedstawiciel firmy Tetra Pak, a ja 07.09.2011 opublikuję na swoim blogu zwycięskie zdjęcie wraz z opisem :)

Na pomysłodawcę najbardziej oryginalnego zestawu czeka nagroda w postaci stylowego kosza piknikowego wypełnionego sokami bez konserwantów:

Kosz-piknikowy
kosz

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszcie – odpowiem na nie w komentarzach. Przypominam tylko, aby zgłoszenia wysyłać na maila!

Podobało się? Podaj dalej: