bosch

Homo Ecologicus + konkurs!

Kto czyta nas od jakiegoś czasu, ten wie, że dzieć mój jest zapalonym ekologiem – oszczędza wodę, irytują go śmieci na trawnikach, szaleje na punkcie mrówek i broni ich prawa do życia… Mogłabym tak wymieniać i wymieniać.

Z tego powodu jestem u niego na cenzurowanym, bo zdaniem Synusia eM w naszym domu marnuje się zbyt dużo energii. Fakt – dwa telewizory i włączony non stop komputer robią swoje… W miarę możliwości staram się to nadrobić – przy kupnie nowej pralki i lodówki kierowałam się klasą energetyczną sprzętu i jego wpływem na środowisko. Wiem, że to rzeczywiście się opłaca, a przy okazji jest to również inwestycja na przyszłość (nie można zapomnieć, że nasze zachowania mają wpływ na to, jak będzie wyglądał świat, w którym żyć będą nasze wnuki i ich dzieci). Na szczęście coraz więcej firm (m.in. Bosch) zwraca uwagę na to, aby być eko i dzięki temu ludzie są coraz bardziej świadomi wszelkich korzyści płynących z energooszczędności (bo przecież EKOlogia = EKOnomia).

I tutaj wraz z firmą Bosch mam dla Was konkurs!

Wystarczy, że w komentarzu napiszecie krótką odpowiedź na pytanie:

Jak najskuteczniej nauczyć swoje dziecko energooszczędności?


Spośród zgłoszeń wybiorę 5 osób, do których powędrują zestawy gadżetów od firmy Bosch (piankowy zestaw rycerza Zielonego Królestwa (maska, miecz i tarcza) oraz kubek do malowania).

nagrody

Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu do 19.06.2013 (godz. 23:59), a dokładnie 21.06.2013 możecie spodziewać się ogłoszenia wyników.

baner

A jeśli mało Wam konkursów i inspiracji to zapraszam również na fanpage BOSCH na facebooku :)

Podobało się? Podaj dalej: