darth vader też wspiera wośp

Niech WOŚP będzie z Tobą!

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieram odkąd pamiętam. Co roku w naszym domu pojawiają się nowe serduszka i nawet nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie wrzucić do puszki tych kilku złotych. Bez bicia przyznam, że przez lata robiłam to, bo WOŚP wspierali wszyscy dookoła i nie wypadało postępować inaczej. Dopiero od 2006 roku robię to bardziej świadomie – moje dziecko spędziło w inkubatorze 10 dni, dzięki Orkiestrze miało przebadany słuch… Właśnie wtedy, mając sprzęt z czerwonymi serduszkami na wyciągnięcie ręki, zrozumiałam dlaczego warto wspierać WOŚP.

Zresztą mogę powiedzieć, że i tak miałam dużo szczęścia – eM urodził się w terminie, był zdrowy (pomijając przedłużającą się żółtaczkę i przymusową fototerapię) i tak duży, że ledwo mieścił się w inkubatorze :)

wośp

Dziś wspieram Orkiestrę nie tylko z wdzięczności, ale i z myślą o dzieciach moich znajomych – tych, które już się urodziły, tych, które lada dzień pojawią się na świecie i tych, które nie są jeszcze nawet w planach. Dla mnie to tylko kilka złotych, a dla kogoś – szansa na ratunek.

Podobało się? Podaj dalej: