„Podróże po Polsce, Niemczech i Czechach” #podrozujzsisters92

Lubicie podróżować? Ja uwielbiam wycieczki po Polsce, ale pracując nie miałam na nie zbyt wiele czasu, a teraz – po prostu mnie na to nie stać. Mam jednak nadzieję, że kiedyś to się zmieni, bo jest przynajmniej kilka miast, które chciałabym na spokojnie pozwiedzać.

A skoro już mowa o wyjazdach – w lutym dziewczyny z Sisters92.pl wydały swój pierwszy (w pełni darmowy!) e-book – „Podróże po Polsce, Niemczech i Czechach”. Miałam okazję zapoznać się z nim jeszcze przed premierą i powiem Wam, że wciąż jestem pod wrażeniem.

O czym jest e-book?

Dziewczyny na 142 stronach swojej publikacji przedstawiają czytelnikom aż 29 miast, podpowiadają, które miejsca warto odwiedzić, a także polecają sprawdzone przez siebie noclegi oraz restauracje. Do tego setki zdjęć, które w pełni oddają atmosferę omawianych miejsc i zachęcają do wizyty. A co najważniejsze – autorki proponują nam tyle ciekawych lokalizacji, że na pewno każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie (bez względu na stan portfela).

podróże po polsce, niemczech i czechach


Sama na pewno skorzystam z listy polecanych miejsc w Poznaniu, bo eM od dawna przebąkuje, że latem chciałby odwiedzić to miasto chociażby na jeden dzień. Poza tym wciąż marzy mi się krótki wypad do Niemiec lub Czech (wstyd przyznać, ale w swoim 27-letnim życiu jeszcze nigdy nie byłam za granicą).

Dlatego raz jeszcze gratuluję dziewczynom świetnego pomysłu i trzymam kciuki za ich kolejne podróże
(i e-booki)!

Podobało się? Podaj dalej: