Ból, pot i łzy, czyli o moich planach na wrzesień

Jeszcze trzy lata temu ważyłam dokładnie 25 kg mniej niż teraz. Oczywiście wtedy nie byłam zadowolona ze swojego wyglądu i wydawało mi się, że jestem słoniem, ale prawda jest taka, że to był najlepszy okres w moim życiu. Cóż więc się stało? Najpierw przytyłam 10 kg w 3 miesiące na skutek problemów hormonalnych (mój organizm gromadził wodę jak szalony!). Rok temu zaczęłam pracę w obecnej firmie i siedzący tryb życia powiększył mnie o dodatkowe 15 kg.

ja

Próbowałam przez ten czas walczyć z nadwagą, ale brakowało mi czasu na aktywność fizyczną. A jak już się ruszyłam to okazywało się, że moja kondycja woła o pomstę do nieba, więc się poddawałam. Błędne koło…

Kilka tygodni temu uznałam, że skoro przez wiele miesięcy nie byłam w stanie sama się ogarnąć i zmotywować do zmian, to pora poszukać pomocy gdzie indziej. I tak oto zgłosiłam się do akcji „Zrzucamy kilogramy” organizowanej przez klub „Bella Line Wellness Centrum”

W sobotę brałam udział w eliminacjach, a we wtorek usłyszałam, że udało mi się zakwalifikować do grona szczęśliwców, którzy te kilogramy faktycznie będą zrzucać!

bella line
mój tymczasowy „drugi dom”
Bella Line Wellness Centrum

I tak oto zaczynam swoją walkę po raz kolejny (i mam nadzieję ostatni), tym razem korzystając ze wsparcia klubu. Przez miesiąc wraz będę mogła bezpłatnie (i bez ograniczeń) korzystać całego klubu (również z części SPA). Jest jednak jeden haczyk – trzeba ćwiczyć minimum 3x w tygodniu po 1,5 h oraz co tydzień stawiać się na pomiary i zajęcia obowiązkowe. Jeśli się poddam – będę musiała zapłacić umowną karę w wysokości 600 zł.

Tak więc kolejne 4 tygodnie będą mega intensywne. Nie ukrywajmy – zaniedbam przez ten czas i dziecia, i bloga, i wszystko inne… Ale przecież robię to dla własnego zdrowia!

zrzucamy kilogramy
upominki

To jak – będzie trzymać kciuki za mnie i za pozostałych uczestników?

Dodam, że całą akcję będziecie mogli śledzić na bieżąco na fanpagu klubu, a z tego, co mi wiadomo to i w Radiu Eska pojawiać będą się jakieś materiały z naszych zmagań ;)

Podobało się? Podaj dalej: