Konkurs pod napięciem

Ostatnio dostawca prądu zaszalał na maksa i przez kilka miesięcy nie wysyłał do nas faktur za prąd. Przyznam szczerze, że zorientowałam się o tym dopiero po 3 miesiącach, kiedy zajrzałam do domowego archiwum. Zadzwoniłam wtedy na infolinię i usłyszałam, że po prostu nie dotarł do nas inkasent spisujący stan liczników i że pojawi się on u nas za kilka tygodni.

Słowa dotrzymano i w miniony poniedziałek doczekaliśmy się w końcu jednej zbiorczej faktury za okres od 15.11.2013 do 19.03.2014, czyli za cztery miesiące. W związku z tym mam dla Was mały konkurs :)

Pytanie konkursowe:

Jak myślicie – ile wynosi kwota brutto do zapłaty za wspomnianą fakturę za prąd?

Osoba, która jako pierwsza trafi (albo będzie najbliżej prawidłowego wyniku) otrzyma ode mnie upominek, czyli zestaw dwóch bransoletek z Avonu:

baner

Zasady:

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w komentarzu pod wpisem odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zostawić swój adres mailowy (ułatwi mi to kontakt ws. wysyłki nagrody).

Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu do 13.04.2014 (godz. 23:59), a wyników możecie spodziewać się pod notką konkursową najpóźniej 16.04.2014.

Wygrywa pierwsza osoba, która prawidłowo wytypuje wartość faktury lub w momencie zakończenia konkursu będzie najbliżej prawidłowej kwoty.

Sponsorem nagrody jestem ja (sponsorem faktury niestety też…)

Podpowiedzi:

W domu mieszkają 3 osoby.

Pomieszczenia:
kuchnia, łazienka, dwa pokoje, przedpokój i sień.

W domu mamy m.in.:
lodówkę, mikrofalówkę, pralkę, dwa telewizory, komputer stacjonarny, czajnik elektryczny

WYNIKI KONKURSU

fv

Gratulacje!

Podobało się? Podaj dalej: