Top 5 na 25

Na relację z wesela jeszcze poczekacie, bo zabieram się za nią jak za szukanie sukienki na owo weselicho ;) Mam jednak nadzieję, że wyrobię się z tym do końca tygodnia…

Za 10 dni moje 25. urodziny i z tej okazji postanowiłam sporządzić swoją listę prezentów, które zamierzam sobie kupić z tej okazji W końcu raz na jakiś czas trzeba zaszaleć, a sam PROJEKT 25 to zbyt mało, aby uczcić własne ćwierćwiecze :)

Tak więc przed Wami moje TOP 5 urodzinowych prezentów:

top5

1. Książka Karoliny Korwin-Piotrowskiej, czyli ćwiartka na ćwierćwiecze. Jedni panią Karolinę uwielbiają, inni jej nienawidzą. Ja sama raz zgadzam się z nią w 100%, a innym razem mam ochotę powiedzieć: „Kobieto, weź się ogarnij”. Inna sprawa, że nie spotkałam w swoim życiu ani jednej osoby, która idealnie spełniałaby moje oczekiwania – i to właśnie jest w ludziach najpiękniejsze :)

korwin-piotrowska-cwiartka-raz-2014

2. Bransoletka by Madlin. Na blogerkę modową może i się nie nadaję, ale biżuterię uwieeeelbiam! W swojej kolekcji mam kilkadziesiąt par kolczyków, kilka łańcuszków i… jedną bransoletkę. Pora więc to zmienić i sprezentować sobie jakieś cacuszko.

madlin

3. Wody toaletowe z Avonu. Przerabiałam ich już kilkanaście i wciąż szukam swojego ideału (ileż można używać kultowego „Być może”?!). Może więc któryś z tych trzech zapachów zagości u mnie na dłużej?

avon

4. Kwiaty! Praktycznie nigdy ich nie dostaję, a bukiet kwiatów był na liście „Projektu 25”. Tak więc w okolicach swoich urodzin na pewno odwiedzę kwiaciarnię i zostawię tam kilkanaście złotych :)

kwiaty

5. Kilka(naście) godzin w gronie znajomych. Już w zeszłym miesiącu zadbałam o mój grafik w pracy. Teraz tylko muszę zdecydować, do którego klubu się wybieramy i… kupić sukienkę. Myślicie, że wyrobię się w tydzień? :D

znajomi

Podobało się? Podaj dalej: