starforce 2014

StarForce 2014

W minioną sobotę w Toruniu po raz kolejny odbył się Zlot Miłośników Gwiezdnych Wojen, czyli StarForce 2014. W związku z tym, że eM jest wielkim fanem sagi, to oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć :) Przy okazji udało mi się spotkać z rodziną Ladorusiów (szkoda, że tylko na chwilkę, ale eM twardo gnał przed siebie i bałam się, że w tym tłumie w końcu się zgubi).

Była parada postaci, budowanie z klocków Lego, zwiedzanie licznych wystaw oraz akademia Jedi (ten blask w oczach eM kiedy uczył się walki mieczem świetlnym… bezcenne!). Trzeba też wspomnieć o genialnej atmosferze panującej w CSW – zajrzeliśmy tam na godzinkę, a wróciliśmy do domu na kolację.

Ewidentnie Moc była z nami!

Fajnie było widzieć całe rodziny, w których i rodzice, i dzieci mają wspólną pasję. Fascynujące okazało się również to, że kilkuletnie maluchy bezbłędnie rozpoznawały poszczególne postacie z filmów, że nierzadko to one wyjaśniały rodzicom (najczęściej mamom) kto jest kim… Z kolei kiedy słyszałam w tłumie pytania w rodzaju: „Synku, a ten miecz to jest twój czy taty?” to uśmiechałam się sama do siebie i czułam, że jesteśmy z eM we właściwym miejscu – dokoła nas byli sami mega pozytywnie zwariowani ludzie! :)

Poniżej kilka zdjęć i filmików (od razu zaznaczam, że dwa ostatnie nagrania video nie są mojego autorstwa). Początkowo planowałam co prawda zrobić porządną fotorelację, ale… to był nasz dzień i wolałam bardziej skupić się na dobrej zabawie niż na robieniu zdjęć. Wybaczycie? :)

#friendsie
#friendsie
Lego... dużooo Lego :)
Lego… dużooo Lego :)
Młodzi Padawani
Młodzi Padawani
Mam w domu Rycerza Jedi!
Mam w domu Rycerza Jedi!
Gotowi do walki...
Gotowi do walki…
Wystawa
Wystawa

P.S. Za rok też się wybieramy! Tym razem eM zamierza dołączyć do parady i już planuje swój kostium. Jak myślicie – za kogo chciałby się przebrać? :)

Podobało się? Podaj dalej: