Wyobraź sobie szczęście – konkurs

W poprzednim tekście pisałam Wam o tym, jak razem z eM spędziliśmy kreatywnie czas na odkrywaniu czym jest szczęście. Dziś razem z firmą St. Majewski (producentem najlepszych artykułów plastycznych marki Bambino) mam dla Was konkurs!

bambino

„Usiądź. Zamknij oczy. Wyobraź sobie szczęście. A teraz powiedz, co widzisz i… narysuj to.”

Poproście swoje dziecko o to, aby przygotowało pracę plastyczną, której tematem przewodnim będzie szczęście. Możecie je narysować, namalować, wyciąć, wykleić, a nawet ulepić z plasteliny – wszystkie techniki są dozwolone. Warunek? Trzeba zrobić zdjęcie, na którym widać Wasze dzieło i produkt Bambino, z jakiego praca została wykonana oraz wysłać je na adres kasia@frontdomowy.pl

Jest też alternatywa – zamiast produktu możecie umieścić w kadrze karteczkę z napisem „Bambino” :)

Dla autorów trzech najlepszych prac, które zdobędą nasze uznanie, przewidziane są nagrody:

1mh2ab3hwLada moment rozpoczyna się nowy rok szkolny, więc myślę, że gra jest warta świeczki. Zwłaszcza, że my sami jesteśmy zaopatrzeni w wyprawkę szkolną w 90% złożoną z produktów Bambino i z czystym sumieniem możemy polecić je również dla Waszych pociech :)

bambino

Na zgłoszenia macie czas od teraz do 23.08.2015 (godz. 23:59), zaś wyniki pojawią się pod tym wpisem najpóźniej 3 dni robocze po zakończeniu konkursu.


Tym razem postanowiłam, że o wynikach konkursu zadecyduje tylko i wyłącznie eM. Odpaliłam więc galerię prac konkursowych i…

Zestaw Monster High trafia do:

beata baranowska

Zestaw Angry Birds:

joanna b

Zestaw Hot Wheels:

anna kabas

Gratulujemy i czekamy na Wasze dane teleadresowe :)

Podobało się? Podaj dalej: