picadoapp

PicadoApp, czyli sposób na wywoływanie emocji

Od kiedy założyłam konto na Instagramie to większość zrobionych przeze mnie zdjęć jest publikowana właśnie tam. Wydawało mi się, że w aplikacji są w 100% bezpieczne i wywołanie ich wciąż odkładałam na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Któregoś dnia zdałam sobie jednak sprawę, że wbrew pozorom bardzo łatwo jej stracić dostęp do konta na portalu społecznościowym. Właśnie to spotkało mojego kolegę – haker przejął jego Instagrama i usunął wszystkie dotychczasowe zdjęcia. Wyobrażacie sobie stracić tyle wspomnień?

Ja nie i dlatego z wielkim entuzjazmem podeszłam do złożonej mi propozycji, aby przetestować aplikację mobilną Picado (dostępna w Google Play oraz w App Store – KLIK).

O Picado

Dzięki tej aplikacji możemy wywoływać zdjęcia z pamięci telefonu, a także z Instagrama, Facebooka i Dropboxa. Można też zaprojektować własną koszulkę ze zdjęciem i wysłać ją do kogoś z rodziny albo ze znajomych. A że do tego wszystkiego potrzebny jest tylko smartfon z dostępem do internetu to łatwiej być nie może!

picado
picado
picado

Moim zdaniem obsługa aplikacji Picado jest banalnie prosta. Zainstalowanie jej, zamówienie ponad 40 zdjęć i opłacenie zamówienia zajęło mi kilka minut. Co ciekawe – wielokrotnie modyfikowałam zawartość koszyka :)

Możliwości aplikacji

Sami wybieramy, które zdjęcia chcemy wywołać i w jakiej ilości, oprócz tego możemy dodać do nich kolorowe ramki. Wybieramy też interesujący nas format oraz sposób wykończenia. Przy każdym zamówieniu możemy wybrać dowolny adres z naszej listy odbiorców (jest nawet możliwość, aby Picado spakowało zdjęcia jako prezent, więc łatwo jest zrobić komuś niespodziankę).

Ja ze swojego zamówienia jestem bardzo zadowolona – gotowe zdjęcia prezentują się fantastycznie! Teraz muszę tylko zadecydować, które fotki przekażemy wraz z dedykacją naszym najbliższym, a które trafią do domowego albumu.

picado

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące aplikacji to śmiało zadawajcie je w komentarzach. Przede wszystkim zachęcam Was jednak do pobrania darmowej aplikacji na swoje telefony – w ten sposób sami będziecie mogli poznać jej możliwości i sprawdzicie jak to działa (pamiętajcie tylko, że minimalne zamówienie to 10 zdjęć!).

Podobało się? Podaj dalej: