Squla – nasz sposób na efektywną naukę

Myślę, że znacie mnie na tyle dobrze, aby wiedzieć, że po pierwsze uwielbiam sobie ułatwiać życie, a po drugie – staram się zachęcać eM do nauki poprzez zabawę. I właśnie dlatego ostatnio spędziliśmy trochę czasu na poznawaniu możliwości platformy edukacyjnej Squla.

Czym jest Squla?

Jest to nowoczesna platforma edukacyjna dla dzieci w wieku 3-12 lat. Obejmuje ona zadania ze wszystkich przedmiotów i co najważniejsze – ich zakres jest zgodny z podstawą programową MEN na rok szkolny 2017/2018.

Squla jest również oficjalnym partnerem Oxford University Press, a dzięki temu dzieci mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych zadań o różnym stopniu trudności i uczyć się języka angielskiego na poziomie klas 1–6 szkoły podstawowej.

squla

Zalety korzystania z platformy edukacyjnej Squla:

– pomaga dziecku w nadrabianiu zaległości

– pozwala utrwalać wiedzę zdobywaną na lekcjach i ćwiczyć ją w praktyce

– rozwiązywanie zadań może być formą przygotowania do sprawdzianów

– uczy poprzez zabawę (dostępne są interaktywne gry, quizy i filmy edukacyjne)

– zachęca do zdobywania wiedzy poprzez system nagród

A skoro już o nagrodach mowa – dzieci za każde prawidłowo rozwiązane zadanie zdobywają wirtualne złote monety, które mogą później wymieniać na realne nagrody (takie jak np. karty prezentowe czy bilety do kina). Biorąc pod uwagę, że na mojego 11-latka system nagród działa bardzo motywująco, to premiowanie pilnych uczniów uważam za świetny pomysł!

platforma edukacyjna squla

Czy korzystanie ze Squli niesie za sobą jakieś ryzyko?

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Wszystkie dostępne zadania (a jest ich prawie 50 000!) są zgodne z aktualną podstawą programową, a poza tym platforma edukacyjna jest w 100% wolna od reklam, które mogłyby nasze dziecko rozpraszać. Rodzic w każdej chwili może monitorować postępy dziecka, zresztą Squla oferuje również konto rodzicielskie z dostępem do raportów z wynikami pociechy.

Ile kosztuje korzystanie z platformy edukacyjnej?

Możemy zdecydować się na zakup abonamentu albo na pół roku, albo na cały rok z góry. W przypadku tej pierwszej opcji płacimy aktualnie 131,94 zł (czyli 21,99 zł za miesiąc), zaś w drugiej – 179,88 zł (14,99 zł/miesiąc). W porównaniu z kosztem korepetycji wychodzi więc tanio jak barszcz i moim zdaniem warto się skusić.

Dodam, że jeśli nie będziecie zadowoleni to w ciągu 30 dni możecie zrezygnować z wykupionego abonamentu, a wpłacone pieniądze zostaną Wam zwrócone, więc chyba warto przekonać się osobiście czy Squla jest rzeczywiście taka super :)

 

* Wpis powstał w ramach współpracy ze squla.pl (zdjęcie w nagłówku: materiały prasowe)

Podobało się? Podaj dalej: