philips

KONKURS

Ostatnio miałam okazję wypróbować strzyżarkę dla dzieci marki Philips. Obawiałam się trochę reakcji Mateusza, bo jak dotąd tylko raz miał do czynienia z maszynką (fryzjerki na ogół obcinały go nożyczkami).

Mój synek, gdy tylko zobaczył pudełko, zapytał mnie co w nim jest. Odpowiedziałam, że specjalna strzyżarka dla małych bohaterów, dzięki której będzie miał króciutkie włoski. Akcję „strzyżenie” planowaliśmy na następny dzień, ale choroba Synusia eM trochę pokrzyżowała nam plany. Wreszcie nadeszła jednak godzina zero i przystąpiliśmy do dzieła. Założyłam małemu specjalną pelerynkę dołączoną do zestawu (ale miał z tego radochę!), włączyłam strzyżarkę (obawiając się reakcji Młodego) i… pozytywnie się rozczarowałam :) Strzyżarka była o wiele cichsza od tych, które przeznaczone są dla dorosłych (bynajmniej od tych, z którymi ja sama miałam do czynienia). Ze względu na swój mały rozmiar, strzyżarka jest bardzo poręczna i wygodnie trzymało się ją w ręce. Plusem jest też to, że ma ona wbudowany akumulator i nie było możliwości, aby zaplątać się w kabel (a tak na pewno by się stało, bo Synuś eM nie potrafi usiedzieć spokojnie nawet kilka minut). Ze względu na moją nieporadność w zakresie obsługi przeróżnych sprzętów, ucieszyłam się z dołączonej do zestawu płytki dvd z filmem instruktażowym. Nawet nie myślałam, że strzyżenie może być aż takie proste!

Co do wad – do głowy przychodzi mi tylko jedna. Jako że jest to strzyżarka dla dzieci, mogłaby być ona trochę bardziej kolorowa. No ale nie czepiajmy się szczegółów ;)

strzyżarka philips

W związku z tym, że maszynkę sama przetestowałam i że mogę ją Wam naprawdę szczerze polecić, ogłaszam na swoim blogu konkurs!

baner

Strzyżarka nie ma jeszcze nazwy, więc Wasze zadanie polega na wymyśleniu jej. Swoje odpowiedzi możecie zostawiać W KOMENTARZACH POD TĄ NOTKĄ w dniach 08-14.06.2010 r. Nagrodą jest strzyżarka dla dzieci ufundowana przez markę Philips.

REGULAMIN KONKURSU

Podobało się? Podaj dalej: