e-Print Logo

Konkurs „Z ePrint bliżej”

Firma HP jako pierwsza na świecie zastosowała w swoich drukarkach funkcję ePrint.

Co to jest ePrint?

ePrint to zainstalowana w drukarkach HP technologia, która umożliwia drukowanie bezpośrednio z urządzenia mobilnego z dostępem do poczty email. Wystarczy tylko podłączyć urządzenie mobilne i drukarkę HP do Internetu.

eprint

Korzystanie z technologii ePrint jest bardzo proste. Każda drukarka HP z ePrint ma swój własny adres email, który można dowolnie zmieniać. Wystarczy więc otworzyć w urządzeniu mobilnym program pocztowy, otworzyć wiadomość email i dołączyć do niej dowolny dokument graficzny (m.in. w formacie JPG, BMP, GIF, PNG) lub tekstowy (DOC, PDF, TXT). Potem wybieramy adres email drukarki HP (na przykład naszadrukarka@hpeprint.com) i wysyłamy wiadomość. Na końcu urządzenie mobilne automatycznie odbierze komunikat o statusie drukowania: „drukowanie zakończone pomyślnie” albo „drukowanie nie powiodło się” (brak dostępu do Internetu).

Myślę, że funkcja ePrint jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. A już na pewno dla mam, które uwielbiają fotografować swoje dzieci ;) Wyobraźcie sobie, że jesteście na spacerze i telefonem komórkowym robicie zdjęcie swojemu maluchowi. Teraz wystarczy tylko przesłać fotkę na adres drukarki i już po chwili jest ona wydrukowana (podczas gdy Wy dalej spacerujecie sobie po parku). Fajne, prawda?


W związku z wyżej opublikowanym materiałem mam dla Was małą niespodziankę – kolejny konkurs.

Wasze zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe (wraz z uzasadnieniem):

„Z jakiego miejsca na świecie najchętniej przesłałabyś zdjęcie korzystając z funkcji ePrint i dlaczego?”

Swoje odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod tą notką!

Nagrodzonych zostanie 10 najciekawszych wypowiedzi :)

Nagrody:

Każdy z autorów 10 najciekawszych propozycji zostanie poproszony o przesłanie mi mailem trzech ulubionych zdjęć wraz z adresem, na który zostaną wysłane wydrukowane zdjęcia.

Konkurs trwa od 23.05.2011 do 27.05.2011 (do godziny 24.00).

Szczegóły w REGULAMINIE.

Podobało się? Podaj dalej: