KONKURS: Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie – doczekałam się dołączenia do elitarnego grona jurorów :)

Zasady konkursu są bajecznie proste:

Dowolną techniką trzeba przygotować krótkie spoty, w których wyrazicie swoje propozycje, pragnienia albo frustracje. Być może chcielibyście 2 razy częściej chodzić do kina, 2 razy więcej zarabiać, 2 razy częściej słyszeć od znajomych komplementy lub widzieć u nich uśmiech od ucha do ucha. Jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia i 60 sekund. Tyle bowiem może trwać maksymalnie spot – nagrany smartfonem, kamerą, pozlepiany z przeróżnych slajdów albo rysunków.

A co potem?

Potem 10 najbardziej oryginalnych twórców zgarnie nagrody, m.in. pieniądze, urządzenia drukujące HP Photosmart i Deskjet albo torby na ramię. Przystępując do tworzenia spotów, pamiętajcie jednak o jednym. W spocie należy zamieścić jeden konkretny przykład na to, co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej. Co dokładnie? Już wyjaśniam.

Firma HP, z którą organizowany jest konkurs, sukcesywnie zwiększa ofertę urządzeń drukujących z serii Ink Advantage. Oryginalne tusze HP do modeli Ink Advantage kosztują ok. 30 PLN. Ci, którzy dużo drukują, mogą przecierać oczy ze zdziwienia.

„Cena tuszów HP do drukarek Ink Advantage jest naprawdę niska, dzięki czemu można drukować przynajmniej 2 razy więcej i 2 razy częściej niż wcześniej”. Jeśli znajdziecie fajny sposób na pokazanie lub wyrażenie tego zdania, szanse na główną nagrodę (HP Photosmart Ink Advantage eAIO i 1500 PLN) wzrosną po stokroć. Droga do tego jest naprawdę prosta.

Etap 1 (od 25 lipca do 21 sierpnia)

Spot, nakręcony dowolną techniką, wrzucacie na serwis Youtube. Spot musi zaczynać się od tytułu konkursu „Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?”. Następnie link do spotu razem z danymi kontaktowymi (numer telefonu komórkowego i adres email) wysyłacie w wiadomości email na adres fan@edelman.com

Siedmioosobowe jury, złożone z blogerów i dziennikarzy, którzy mieli już okazję przetestować urządzenia Ink Advantage, wybierze 10 najlepszych spotów. Więcej informacji o jury znajdziecie na profilu HP na Facebooku.

Etap 2 (24-26 sierpnia)

10 najlepszych spotów zostanie zamieszczonych na profilu HP Polska na Facebooku. Na profilu HP fani będą mogli decydować, które spoty są oryginalne, klikając pod wybranym postem „lubię to”.

WAŻNE!!! (dopisek z 22.08.2011)
ETAP I ZOSTAŁ PRZEDŁUŻONY DO 28.08.2011!!!

Nagrody:

1 miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO i 1500 PLN

2. miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO i 1000 PLN

3. miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO

4-6 miejsce: urządzenie drukujące HP Deskjet Ink Advantage AIO

7-10 miejsce: torby na ramię

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

NAGRODY

HP

HP Photosmart Ink Advantage faksuje, skanuje i szybko drukuje zarówno dokumenty na zwykłym papierze, jak i profesjonalnej jakości zdjęcia na papierze fotograficznym. Wielofunkcyjność i duża rozdzielczość druku (4800×1200 dpi) nie są jednak jedynymi atutami tego urządzenia. Drukarka wyróżnia się bardzo niskimi kosztami eksploatacji (oryginalne tusze HP tak czarna jak i kolorowe kosztują ok. 35 PLN), posiada ponadto intuicyjny ekran dotykowy oraz czytnik kart pamięci, dzięki czemu nie trzeba włączać komputera, by wydrukować zdjęcia lub teksty. Wystarczy kartę pamięci wyjąć z aparatu cyfrowego i podłączyć do drukarki. HP Photosmart Ink Advantage eAIO oferuje także rewolucyjną funkcję ePrint, która umożliwia drukowanie dowolnych dokumentów bezpośrednio z urządzeń mobilnych z dostępem do poczty email – bez konieczności instalowania sterowników i z dowolnego miejsca na Ziemi.

HP

HP Deskjet Ink Advantage 2060 zaprojektowano z myślą o osobach, które bardzo dużo drukują i liczą się z każdym groszem. Z tych też powodów HP oferuje bardzo tanie wkłady czarne i trójkolorowe HP 704. I jeden i drugi kosztuje ok. 30 PLN. Wkład czarny wystarczy na wydrukowanie 480 stron w czerni, a kolorowy na 200 stron. HP Deskjet Ink Advantage 2060, oprócz drukowania, skanuje i kopiuje. Mocna stroną jest duża szybkość druku i bardzo niski koszt wydruku strony, wygodny miernik poziomu atramentu na ekranie LCD, który alarmuje użytkownika o wyczerpywaniu się tuszu. Łatwy dostęp do wkładów atramentowych upraszcza ich wymianę.

Podobało się? Podaj dalej: