skyway

Międzynarodowy Festiwal Światła Skyway

Od zawsze uważam, że Toruń nocą jest bardzo magicznym miastem… Tymczasem wczoraj jeszcze bardziej zakochałam się w naszym mieście :)

Moja ciocia wraz z kuzynem zabrali wczoraj Synusia eM do centrum, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Światła Skyway. Ja dołączyłam do nich tuż po pracy, czyli około 22. I chociaż bolała mnie głowa, a w stopy uwierały niewygodne buty to w ogóle nie myślałam o zmęczeniu…

Czym jest Skyway?

Chociaż nie wiem jakbym się starała, to za nic nie będę umiała Wam tego wyjaśnić :) Dla mnie to taka magiczna zabawa światłem… No po prostu coś PIĘKNEGO!

Specjalnie dla Was nakręciłam wczoraj kilka filmików… Tylko zapomniałam, że trzymając aparat pionowo na komputerze obraz będzie przewrócony :P Tak więc poszukałam w sieci i mam dla Was kilka filmików z tego wydarzenia :) Chociaż i tak nie oddają one w pełni tego, jak show prezentował się na żywo… Tam po prostu trzeba być, aby w pełni poczuć tą… magię (wiem, że nadużywam tego słowa, ale nie da się inaczej pisząc o Skyway’u).Podobało się? Podaj dalej: