Samsung Galaxy Tab 3 Kids

Po co dziecku tablet? – Synuś eM odpowiada

W poprzednim wpisie ogłosiłam na blogu konkurs, w którym możecie wygrać tablet Samsung Galaxy Tab 3 Kids. Nie ukrywam, że identyczny sprzęt trafił w nasze ręce (pffff, „nasze” to za dużo powiedziane – eM oznajmił, że mogę go używać tylko i wyłącznie w przypadku super pilnych spraw międzynarodowych).

Samsung Galaxy Tab 3 Kids

Skoro tablet należy do dziecia, to właśnie on jako pierwszy postanowił podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami :)

Zaraz ktoś pewnie zapyta: „A po co dziecku tablet?”.

Odpowiedź jest prosta – dziecko używa go w tych samych celach co dorosły… tylko bardziej po swojemu :)

Mojemu synkowi tablet służy konkretnie do rozrywki – mam na myśli korzystanie z aplikacji, słuchanie muzyki, oglądanie filmików, robienie zdjęć i tak dalej, i tak dalej. Z Internetu co prawda na nim nie korzysta, ale to tylko kwestia czasu, bo przecież wszystko jest dla ludzi (byle z umiarem i pod kontrolą rodziców).

Ogólnie ogrom rodziców (nie tylko ja!) pozwala grać swoim pociechom w gry na telefonach komórkowych, pozwalają im korzystać z aplikacji na swoim sprzęcie… Samsung Tab 3 Kids jest jednak bardziej przyjazny (i atrakcyjny wizualnie) dla dzieci niż standardowe tablety. Poza tym do zestawu dołączony jest gumowy futerał, który chroni sprzęt (chociaż mój kolega z pracy stwierdził, że Samsung dałby radę i bez niego, bo tablety tej firmy są raczej wytrzymałe).

Samsung Galaxy Tab 3 Kids
Samsung Galaxy Tab 3 Kids
Samsung Galaxy Tab 3 Kids

O specyfikacji technicznej nie będę się rozpisywać – wszelkie informacje znajdziecie TUTAJ.

Samsung Galaxy Tab 3 Kids

W jakich celach eM używa tabletu najczęściej?

Przede wszystkim gra w gry – i te już zainstalowane (idealne dla dzieci, które przygodę z tabletem dopiero zaczynają, jak i dla tych, które znają już podstawy obsługi tego typu sprzętu), i te, które pobraliśmy z Google Play („Angry Birds”, „Angry Birds: Star Wars”, etc.).

Samsung Galaxy Tab 3 Kids
Tego kotka uwielbiamy oboje! W jednym z poniższych filmików lepiej go poznacie :)
tablet galaxy tab 3 kids
e-kolorowanki :)

Poza tym hitem jest robienie zdjęć, na które można nanosić śmieszne efekty specjalne oraz kręcenie amatorskich filmików (jak tylko na stałe zagości w naszym domu wi-fi to możecie spodziewać się video-cyklu autorstwa Mateusza).

samsung galaxy tab 3 kids
Takie tam fotki Mamy Ka – autorem jest oczywiście Synuś eM

A na koniec garść filmików:W kolejnym poście z tej serii zobaczycie do czego ja używam Samsunga Galaxy Tab 3 Kids i… przekonacie się, że to sprzęt nie tylko dla dzieci :)


Tak więc na prawdę warto wziąć udział w konkursie:

baner

Podobało się? Podaj dalej: