konkurs z bambino

Konkurs z „Bambino” :)

W jednym z ostatnich wpisów mogliście poczytać co nieco o produktach marki „Bambino” i o jubileuszu firmy St. Majewski (jest ode mnie starsza o równe 100 lat – to nie może być zbieg okoliczności!). Do dzisiaj pamiętam ich kredki w moim piórniku, a teraz szkolne wspomnienia odżywają, kiedy zaglądam do tornistra mojego syna – fajne uczucie! Wracając jednak do tematu… Obiecywałam Wam konkurs, w którym do zdobycia będą produkty tej kultowej marki, tak więc… STARTUJEMY! :)

banerkonkurs

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać na adres mamaka.konkurs@gmail.com zdjęcie pracy plastycznej wykonanej przez dziecko (technika dowolna – możecie poszaleć zarówno z kredkami jak i z farbami) lub zdjęcie dziecka podczas tworzenia pracy. W obu przypadkach konieczne jest podanie w mailu również imienia i nazwiska osoby dokonującej zgłoszenia.

UWAGA!

Na zdjęciu musi być widoczna kartka z napisem „BAMBINO”, przy czym nie może być ona dorobiona w żadnym programie graficznym!

Konkurs trwa od 16.06.2014 do 22.06.2014 (godz. 23:59), zaś wyniki zostaną opublikowane na blogu dn. 25.06.2014 r.

Do zdobycia są trzy zestawy nagród
(aby powiększyć listę, wystarczy kliknąć na obrazek):

NAGRODY

Regulamin konkursu:

1. Przesłanie zdjęcia oznacza akceptację regulaminu konkursu i zgodę na umieszczenie zdjęcia w galerii na fanpagu bloga na facebooku oraz na blogu „Mama Ka i Synuś eM”.

2. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie zdjęcia, które nie brały udziału w innych konkursach.

3. Konkurs trwa od 16.06.2014 do 22.06.2014 r.

4. Wyniki zostaną opublikowane na blogu najpóźniej 25.06.2014 r.

5. Wyboru zwycięzców dokonuje autorka bloga.

6. Zwycięzcy mają 5 dni na przesłanie swoich danych adresowych w sposób podany we wpisie z wynikami konkursu, po tym czasie tracą prawo do nagrody.

7. Udział w konkursie mogą brać osoby pełnoletnie.

8. Wysyłka nagród możliwa jest wyłącznie na terenie Polski.

Packshoty_bambino

Podobało się? Podaj dalej: