maj

I wtedy przyszedł maj (w obiektywie)

Za nami maj. Z jednej strony ostatnie tygodnie niesamowicie mi się dłużyły („uroki” związku na odległość), ale z drugiej – nagle zorientowałam się do zakończenia roku szkolnego zostały 3 tygodnie, a do naszej przeprowadzki – miesiąc.

Wieści z frontu domowego – przeprowadzka

Na początku maja M. przeprowadził się do stolicy, a ja wolne wieczory spędzałam na poszukiwaniu mieszkania dla naszej trójki. Planowaliśmy zamieszkać na Pradze Południe, ale ostatecznie udało nam się znaleźć przepiękne mieszkanie na Białołęce i… mamy już podpisaną umowę! Tym samym mogłam ruszyć z poszukiwaniami pracy i od kilku dni rozsyłam swoje CV a w przyszłym tygodniu mam pierwszą rozmowę kwalifikacyjną). Wciąż jeszcze czeka nas zapisanie młodego do szkoły i przyznam szczerze, że warszawskie podstawówki póki co mnie przerażają… Tak jak i masa innych rzeczy, które muszę jeszcze zdążyć 0`ogarnąć ;)

przeprowadzka

Front Domowy w mediach

W magazynie „Toronto” z dn. 26.05.2017 możecie przeczytać kilka słów ode mnie z okazji Dnia Mamy (str. nr 7). Zachęcam Was do przeczytania artykułu i koniecznie dajcie mi znać w komentarzach jak wypadłam :)

toronto

Maj w obiektywie

foodporn

Najlepsze kanapki ever / Uwielbiam sajgonki /

Pizza z Piccolo Grande – polecam! / Chwila relaksu…

warszawa

Mamy to! / Migawki z Warszawy – już niedługo takie widoki będę miała na co dzień/

Facebook zwariował i przeniósł nam stolicę do Kołobrzegu… / Lektura w podróży – najlepiej!

toruń

Taką wiosnę to ja rozumiem! / Toruń / Barbarka – park linowy

(w) to mi graj, czyli YT

Czy Wy też czasem tak macie, że słuchacie jakiegoś kawałka, wcale za nim nie przepadacie, a potem nagle- BANG! – słuchacie go non stop i wciąż Wam mało? Ja od początku maja notorycznie nabijam wyświetlenia dla The Chainsmokers, a „Closer” jest moim numerem jeden.

Podobało się? Podaj dalej: