mikołajkowy konkurs książkowy

Mikołajkowy konkurs książkowy

Kochani!

Dzisiaj mamy 6. grudnia, a więc długo wyczekiwane przez wszystkich Mikołajki! Właśnie z tej okazji mam dla Was pewien prezent, a dokładniej – mini konkurs, w którym do wygrania są dwie książki dla dzieci – „Londyn z Paddingtonem” oraz „Chichraszek”.

Londyn z Paddingtonem

Pierwsza z tych książek to przewodnik po Londynie, w którym w rolę oprowadzającego wciela się nie kto inny, jak uwielbiany przez wszystkich Miś Paddington. Opowiada on o swoich ulubionych miejscach i największych atrakcjach tego miasta, a także dzieli się z czytelnikami wieloma ciekawymi historiami.

chichraszek

„Chichraszek” jest z kolei idealną pozycją dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to bajka o pewnym leśnym skrzacie, który uwielbia jeść naleśniki z kremem czekoladowym, machać swoimi dużymi stopami oraz… śmiać się. Pewnego dnia Chichraszek spotyka królewnę Gadulewnę, która jest bardzo gadatliwa i tak oto rozpoczynają się jego przygody.


Jednak najpierw, korzystając z okazji, chciałabym prosić Was o chwilę refleksji. Wasze pociechy na pewno znalazły dziś w swoich bucikach jakieś drobiazgi od Mikołaja… Być może były to wymarzone zabawki, a może ulubione słodycze? Tak czy siak chciałabym Was zachęcić do podarowania jeszcze jednego prezentu komuś, kto tego bardzo potrzebuje.

Jeśli możecie sobie na to pozwolić to z okazji Mikołajek wpłaćcie nawet jakąś drobną kwotę na dowolny cel charytatywny. Dla Was to mogą być tylko 2 złote, ale pamiętajcie – “ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka”.

Poniżej znajdziecie kilka zweryfikowanych zbiórek, które kończą się już za kilka dni:

Zasady konkursu

W terminie od 06.12.2017 do 12.12.2017 (godz. 23:59) zostawcie pod tym wpisem odpowiedź na pytanie:

„Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z Mikołajem w roli głównej?” oraz dopiszcie, którą książkę chcielibyście wygrać.

13.12.2017 wybiorę dwie moim zdaniem najciekawsze odpowiedzi i ogłoszę wyniki w aktualizacji tego wpisu.

Udział w konkursie mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie, a wysyłka nagród realizowana jest wyłącznie na adres na terytorium Polski.

Sponsorem nagród oraz organizatorem konkursu jestem ja, czyli frontdomowy.pl :)

Powodzenia!


Aktualizacja z 13.12.2017 – wyniki konkursu

Na wstępie chciałam podziękować wszystkim za udział w konkursie. Pogratulować mogę jednak tylko dwóm osobom – „Paddington” leci do osoby o nicku Grochpaproch, a „Chichraszek” – do Katarzyny Balbierz.

Teraz czekam tylko na dane teleadresowe i… planuję kolejny konkurs :)

Podobało się? Podaj dalej: