prezent na Mikołajki

Prezent na Mikołajki dla Niej / dla Niego / dla Dziecka

Do Mikołajek zostało już tylko kilkanaście dni, więc jest to idealny moment, aby pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Wybór w sklepach jest obecnie ogromny, ale dla mnie numerem jeden dla Niej / dla Niego / dla Dziecka jest niezmiennie voucher prezentowy gwarantujący niesamowite przeżycia.

Dlaczego akurat voucher prezentowy na spełnienie marzeń?

Pisałam o tym już kilka miesięcy temu we wpisie “Co kupić na prezent?” i jeśli mam być szczera to od tamtej pory niewiele zmieniło się w moim podejściu do tematu… No może poza tym, że podsunęłam ten pomysł co najmniej kilkunastu kolejnym osobom (i z tego co wiem, to wszyscy obdarowani byli zachwyceni!).

Musicie mi uwierzyć – zagwarantowanie komuś niezapomnianych przeżyć i emocji to najlepsza prezentowa opcja ever!

Prezent na Mikołajki dla Niej / dla Niego / dla Dziecka

Jednym z plusów przy zakupie vouchera jest na pewno to, że nie trzeba decydować się na konkretną atrakcję, ale można wybrać zestaw prezentowy. Jak to działa? Każdy zestaw zawiera pakiet atrakcji, a osoba obdarowana wybiera spośród nich jedną propozycję i dopiero wówczas dokonuje rezerwacji (ma na to aż rok!). Brzmi super, prawda?

Do wyboru jest wiele różnych zestawów, przykładowe to:

Dla Niej – np. masaż relakacyjny, kurs salsy, skok na bungee.
Dla Niego – np. wakeboarding, escape room albo jazda za kierownicą KTM X-BOW
Dla Dwojga – np. strzelanie na strzelnicy, nurkowanie dla dwóch osób, dream jump

pomysł na prezent na mikołajki

Dostępne są również m.in. pakiety lokalne (np. Warszawa albo Poznań)… Zresztą sami możecie sprawdzić pełną ofertę na stronie Prezentmarzen.com – uprzedzam jednak, że od ilości atrakcji i mnogości opcji do wyboru może zakręcić się w głowie!

Ja mam na oku również prezent dla eM (bo PrezentMarzeń ma w swojej ofercie również wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla nastolatków), ale póki co w tym temacie nie mogę zdradzić Wam zbyt wiele, bo inaczej nie byłoby niespodzianki.

A Wy macie już pomysł na prezent na Mikołajki dla Waszych najbliższych?

 

* Wpis powstał w ramach współpracy z prezentmarzen.com

Podobało się? Podaj dalej: