Własna galeria obrazów? Z Poster Store to możliwe!

W naszym mieszkaniu mieszkamy już od ponad roku. Umeblowanie go nie zajęło nam wiele czasu, ale przekształcenie mieszkania w nasze mieszkanie okazało się jednak trochę dłuższym procesem… Na szczęście są przepiękne plakaty i obrazy do kuchni od Poster Store!

Pamiętam jak w zeszłym roku odwiedzałam naszych sąsiadów, którzy odebrali swoje mieszkanie kilka miesięcy wcześniej i już od progu czułam, że jestem w ich domu. Potem wracałam do siebie i chociaż czułam się tam dobrze, to jednak czegoś mi brakowało w tych naszych czterech kątach… Po kilku takich wizytach wreszcie zrozumiałam na czym polega różnica – u nich pełno było drobiazgów, które wbrew pozorom miały ogromny wpływ na atmosferę w mieszkaniu, a u nas – straszyły gołe ściany i brak jakichkolwiek ozdób.

Teraz mogę jednak z pełną stanowczością stwierdzić, że misja dekorowania mieszkania została już zakończona. Okazało się, że dzięki plakatom z Poster Store udało nam się stworzyć w salonie własną galerię obrazów – idealnie dopasowaną do naszych potrzeb i przede wszystkim – pasującą do wystroju całego mieszkania. Początkowo bałam się, że ciężko będzie znaleźć plakaty i ramki, które nie będą się gryzły z naszymi zielonymi ścianami, jednak Poster Store posiada ogromny wybór plakatów w różnych stylach, rozmiarach i kolorach, a więc każdy znajdzie tam coś dla siebie (aktualnie w ofercie jest ponad 1300 plakatów, a w każdy wtorek pojawiają się kolejne nowości). Żeby było jeszcze łatwiej dokonać wyboru – na stronie można znaleźć różne inspiracje ułatwiające zaprojektowanie własnej galerii. Mi to niesamowicie pomogło w podjęciu decyzji!

Poza tym bardzo ważnym aspektem jest dla mnie to, że wszystkie plakaty drukowane są na wysokiej jakości ekologicznym papierze, który posiada certyfikaty FSC i PEFC gwarantujące, że drzewa są uprawiane w sposób przyjazny dla środowiska i społecznie korzystny. Kupując zatem dekoracje na ścianę właśnie w PosterStore.pl mam pewność, że dokonałam słusznego wyboru.

Czy jestem zadowolona z zamówionych plakatów? Bardzo! Zwłaszcza, że w końcu mam w salonie wymarzoną monsterę i arekę, a w dodatku nie muszę się obawiać, że kwiaty zostaną zjedzone przez nasze koty ;)

Uwaga, uwaga! Mam też niespodziankę dla Was: od dzisiaj do 30.05.2021 na hasło frontdomowy35 macie aż 35% rabatu na zakup plakatów (z wyłączeniem kategorii Selection).

 

Wpis powstał w ramach współpracy z Poster Store.

Podobało się? Podaj dalej: