share week 2016

Share Week 2016

Czym jest Share Week 2016?

Jest to akcja zainicjowana przez Andrzeja, która polega na polecaniu autorów przez autorów. Blogerzy polecają blogerów, vlogerzy – vlogerów, a czytelnicy/widzowie – mają okazję poszerzyć swoje horyzonty i poznać nowych twórców – proste, prawda? :)

O szczegółach i zasadach akcji możecie przeczytać więcej TUTAJ, a ja biorę się za swoją listę poleceń. Swoją drogą, czy pamiętacie, że rok temu również polecałam Wam swoich ulubionych blogerów (Share Week 2015)?

POLECANE BLOGI

fashionable_logo-e1432463993998

Fashionable – małżeński blog lifestylowy. U Ani i Jakuba zagościłam po raz pierwszy bodajże po pierwszym See Bloggers, a że mają w sobie to „coś” to zostałam na stałe. Są dla mnie przykładem związku może nie idealnego (bo ideałów nie ma), ale na pewno takiego, który sama zawsze chciałam stworzyć. Poza tym ich blog wciąż inspiruje mnie do tego, aby celebrować codzienność i cieszyć się chwilą –  życie jest przecież taaaakie piękne! :)


pani miniaturowa

Pani Miniaturowa – mama taka sama jak Ty – tylko miniaturowa. Wpadłam przypadkiem, bo link mignął mi gdzieś na fejsie, kiedy miałam nadmiar wolnego czasu. Przeczytałam jeden wpis, drugi, trzeci… i zostałam fanką Agaty. Uwielbiam jej poczucie humoru i to, że w swoich wpisach nie bawi się w podchody, tylko od razu wali prosto z mostu :)


LOGO-newblack

Relatywnie Obiektywna – bo tak. Po cichu podczytuję Kasię od dawna i ciągle mi mało. Jej przemyślenia często skłaniają mnie do refleksji i zastanowienia się nad sobą i własnym życiem. A bloger, który zmusza czytelnika do myślenia to zdecydowanie bloger wart polecenia :)


Dziś polecam Wam te trzy blogi (chociaż w zakładkach mam ich kilkadziesiąt) i czekam na Wasze propozycje. Jak sami widzicie – często na ciekawych autorów trafiam zupełnie przypadkiem, więc kto wie – może któryś z polecanych przez Was blogerów zainspiruje mnie na tyle, że pojawi się w moim przyszłorocznym zestawieniu? :)

Podobało się? Podaj dalej: