share week 2019

Share Week 2019

Mamy marzec, a to oznacza, że Andrzej Tucholski po raz kolejny zainicjował akcję Share Week, w ramach której blogerzy polecają swoim czytelnikom innych blogerów :) Jeśli jesteście ciekawi szczegółów lub chcielibyście dołączyć do projektu to odsyłam Was do źródła – na blogu Andrzeja znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Tutaj znajdziecie moje polecenia z poprzednich lat: 2015, 2016, 2017, 2018.

share week 2019 polecenia

Agnieszka, againamerica.com

Zdaję sobie sprawę z tego, że Agnieszka jest ostatnio uważana za postać dość kontrowersyjną. Jeśli jednak patrzymy na nią szerzej niż tylko przez pryzmat frutarianizmu to mamy do czynienia z cudowną kobietą, która ma dystans do siebie i od której sporo możemy się nauczyć. I chociaż nie zgadzam się z jej metodami wychowawczymi na 100%, to jednak Aga na co dzień motywuje mnie do bycia lepszą wersją samej siebie – głównie w sferze macierzyństwa, ale i nie tylko.

Sara, sarapisze.pl

Na bloga Sary zaglądam ze zmienną częstotliwością, ale praktycznie wszystkie jej wpisy skłaniają mnie do refleksji – zwłaszcza te, które dotyczą Świadków Jehowy i ich postrzegania świata… Poza tym wielki szacun dla Sary, za podzielenie się ze światem swoją historią i stawienie czoła fali hejtu, która po tym wszystkim spłynęła na nią i jej rodzinę.

Kasia, odkrywajacameryke.pl

Kasię podczytuję od kilku lat i nie ukrywam, że jej blog jest moim głównym źródłem wiedzy o życiu codziennym w Stanach. Poza tym jestem pod wrażeniem jej odwagi – sama chyba nigdy nie zdecydowałabym się na wyjazd na drugi koniec świata, a co dopiero na pozostanie tam już na stałe (no i na pewno przerosło by mnie wychowywanie zwariowanego maltańczyka) :)

share week

Was również zachęcam do przyłączenia się do akcji Share Week 2019, bo polecenia to od zawsze jedna z najlepszych form podziękowania innym twórcom za ich aktywność w sieci!

Podobało się? Podaj dalej: