wyszukiwarka

Wyszukiwarka prawdę Ci powie…?

Jakiś czas temu na Przewijaku wystartowała fajna akcja dotycząca SEO. W końcu więc i ja postanowiłam przejrzeć statystyki bloga, aby podzielić się z Wami najbardziej popularnymi (oraz najbardziej zwariowanymi frazami), po których użytkownicy wyszukiwarek trafiają na naszego bloga.

Jesteście na to gotowi? :D

syrop z buraka – fraza popularna o każdej porze roku… To ewidentnie zasługa TEGO wpisu. Swoją drogą – syrop jest naprawdę pyszny :)

jak nosić tornister – bardzo cieszy mnie fakt, że ludzie szukają odpowiedzi na to pytanie. Niestety, ale na co dzień w dalszym ciągu widzę, że zaledwie kilka procent uczniów ma prawidłowo wyregulowane szelki, przez co plecaki dyndają im gdzieś w okolicach kolan :P Rodzice – pamiętajcie – nie sztuką jest kupić idealny tornister, ale jeszcze trzeba nauczyć dziecko jak go prawidłowo nosić!

aureola dla anioła jak zrobić – gdybym miała w domu anioła, to może i bym wiedziała… póki co mojemu dziecku bliżej jednak do diabełka :)

ona niema zęba – ups, wydało się… ale obiecuję – jak tylko zacznę zarabiać na blogu grube tysiące to wstawię sobie taki oldschoolowy złoty ząb, który będzie błyszczał w blasku fleszy :D

jak napisać diagnozę gotowości szkolnej – sama nigdy jej nie pisałam, ale ta z przedszkola eM wyglądała TAK.

mama kontra mama blogspot – tak, dostałam zaproszenie. Nie, nie wzięłam udziału.

older women spreading pantyhose legs – nie jestem starszą panią, nie noszę rajstop… ba, nawet nie jestem ich twarzą! Sorry, ale musicie szukać gdzieś indziej!

słonecznik w nosie u dziecka – ale że sam tam wyrósł, czy że dziecko włożyło sobie pestkę do nosa? Jeśli to drugie to świetnie znam te emocje… Tyle, że u nas w nosie był magnes.

mama ma smartfon – ano mam… nawet taki sam model jak miał James Bond… I pieszczotliwie nazywam go WielBŁĄDEM :P

Podobało się? Podaj dalej: